صفحه اصلی
اخبار دانشگاه

برگزاری اردوی یک روزه فرهنگی-ورزشي ویژه دانشجویان دانشگاه کوثر

برگزاری اردوی یک روزه فرهنگی-ورزشي ویژه دانشجویان دانشگاه کوثر
اردوی فرهنگی، ورزشي و تفریحی ویژه دانشجویان دانشگاه کوثر با حضور رييس دانشگاه دكتر" رباط جزي"، اعضاي هيات رييسه و ساير همكاران دانشگاه برگزار شد.يازدهم شعبان المعظم سالروز ميلاد خجسته حضرت علي اكبر (ع) سرو بوستان ایستادگی و روز جوان, برتمامي ارادتمندان اهل بيت عصمت و طهارت عليه السلام و جوانان آزاده و بلند انديش ايران اسلامي تبريك و تهنيت باد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه کوثر، مدیریت امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه با اعلام این خبر افزود: این اردوی فرهنگی، ورزشي و تفریحی پنجشنبه هفته جاری (٦ ارديبهشت ٩٧) به مقصد منطقه نمونه گردشگری درکش واقع در 30 کیلومتری شهر آشخانه و 70 کیلومتری مرکز خراسان شمالی برگزار شد.

 


وی خاطر نشان کرد: این اردوی دانشجویی به مناسبت گرامی‌داشت روز جوان و هفته خوابگاه‌های دانشجویی و با هدف آشنایی دانشجویان با طبیعت سرسبز خراسان شمالی و پاکسازی محیط زيست و ایجاد روحیه نشاط و شادابی برگزار گردید.
دکتر "مریم محبتی" افزود: كوهنوردي، برگزاری مسابقات متعدد ورزشی، مسابقات فرهنگی و پاکسازی محیط و اقامه نماز جماعت از جمله برنامه‌های برگزار شده در این اردو می‌باشد.


گفتنی است در پایان به برگزیدگان مسابقات ورزشی و فرهنگی جوایزی به رسم یادبود اهداء شد.
لازم به ذکر است منطقه گردشگری درکش با فاصله اندکی از جاده آسیایی از آب و هوایی معتدل، جنگلی و کوهستانی برخوردار است و چشمه‌سارهای فراوانی را در خود جای داده است.
به علاوه، تنها جنگل بلوط شرق کشور در این منطقه قرار گرفته است. کوه‌های جنوب این منطقه که بخشی از رشته کوه آلاداغ است پوشیده از انواع درختان جنگلی است که مناظر بسیار زیبا و محیطی دلچسب را برای گردشگران و کوهنوردان به وجود آورده است.

 
اذان صبح:  
طلوع خورشید:  
اذان ظهر:  
غروب خورشید:  
اذان مغرب:  

مرکز استان:
طول جغرافیایی:
عرض جغرافیایی:
روز:
ماه: