صفحه اصلی
اخبار دانشگاه

تخصیص اعتبار به اجرای طرح ارزیابی تندرستی و مشاوره ورزشی زنان شاغل خراسان شمالی توسط دانشگاه کوثر

شورای برنامه ریزی و توسعه استان خراسان شمالي اين اعتبار را به مرکز ارزیابی تندرستی و مشاوره ورزشی دانشگاه کوثر  اختصاص داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه کوثر، در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان خراسان شمالی که با حضور استاندار خراسان شمالی، رئیس سازمان برنامه و بودجه استان، مدیران دستگاه‌های اجرایی و رؤسای دانشگاه‌ها در تیرماه سال جاری در بجنورد مرکز استان خراسان شمالی برگزار شد، اين طرح مورد بحث و بررسی قرار گرفت و انجام پايش تندرستي و مشاوره ورزشي بانوان شاغل خراسان شمالي توسط دانشگاه كوثر با أكثريت آرا به تصويب رسید.
رئیس دانشگاه کوثر با اعلام این خبر اذعان داشت: قرار است اين طرح با مبلغی به ارزش یک میلیارد و هفتصد و پنجاه میلیون ریال در مدت يك سال در سطح استان اجرا شود.
دكتر محمدعلی رباط‌جزی افزود: مرکز ارزیابی تندرستی و مشاوره ورزشی دانشگاه کوثر در سال 1395 به عنوان اولین مرکز در استان خراسان شمالی با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آغاز به کار کرد.
وی اين موفقيت را به كليه همكاران دانشگاه كوثر به خصوص سركار خانم دكتر معين مقدس، معاون سابق دانشجويي، جناب آقاي دكتر نادري، معاون دانشجويي، سركار خانم دكتر ملانوروزي رئيس اداره تربيت بدني دانشگاه و همكاران ایشان تبريك گفته و براي ایشان آرزوي توفيق روزافزون كرد.
 
اذان صبح:  
طلوع خورشید:  
اذان ظهر:  
غروب خورشید:  
اذان مغرب:  

مرکز استان:
طول جغرافیایی:
عرض جغرافیایی:
روز:
ماه: