صفحه اصلی
اخبار دانشگاه

برگزاری آیین اختتامیه هفته خوابگاه‌های دانشجویی در دانشگاه کوثر

با تلاش معاونت دانشجویی دانشگاه کوثر، آیین اختتامیه هفته خوابگاه‌های دانشجویی با حضور دکتر "محمدعلی رباط‌جزی" رئیس دانشگاه، دکتر "رمضانعلی نادری مایوان" معاون دانشجویی، مدیران دانشگاه، جمعی از خیرین دانشگاهی، تعدادی از مدیران و مسئولان خوابگاه‌های دانشجویی و با حضور پرشور دانشجویان در سالن اجتماعات اداره کل فنی و حرفه‌ای برگزار شد.

                                               

به گزارش روابط عمومی دانشگاه کوثر، دکتر "محمدعلی رباط‌جزی" رئیس دانشگاه در ابتدای این مراسم ضمن عرض تبریک به مناسبت هفته خوابگاه‌های دانشجویی و خیرمقدم به حاضرین گفت: دانشگاه کوثر (ویژه خواهران) در سال 1391 تأسیس شد و اکنون پس از گذشت بیش از چهار سال با داشتن 40 عضو هیأت علمی و بیش از 1600 دانشجو پس از دانشگاه الزهرای تهران دومین دانشگاه ویژه بانوان در کشور محسوب می‌شود و پیشرفت‌های خوبی از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری داشته است.

وی افزود: دانشگاه کوثر، اولین دانشگاه جامع خواهران در شرق کشور است و با این چشم انداز و با نرخ رشد مناسب در آینده میتواند به یک قطب علمی مخصوص بانوان ایران زمین در منطقه شرق کشورتبدیل شود.

                                             

این دانشگاه با التزام به اصول متعالي دين مبين اسلام، رعايت اخلاق حرفه‌ای، با اتكاء به سرمایه‌هاي انساني و اجتماعي كارآمد به تعلیم و تربيت بانوان فرهیخته، متعهد، متخصص و پژوهشگر منطقه و کشور همت می‌گمارد و براي پاسخگويي به نيازهاي جامعه و اعتلاي فرهنگي آن اهتمام می‌ورزد.

عضو هیأت امنای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی خراسان شمالی ادامه داد: در راستای رفع نیازهای دانشجویان خوابگاهی تاکنون تلاش‌های زیادی صورت گرفته و در حال حاضر مشغول رایزنی با بخش خصوصی برای خوابگاه‌هایی با کیفیت و کمیت بالاتر اما با هزینه کمتر هستیم.

دکتر رباط‌جزی در بخش دیگری از سخنانش گفت: یکی از بهترین و زیباترین دوران، دوران زندگی دانشجویی و به خصوص زندگی در خوابگاه‌های دانشجویی است، دوستی‌های دوره دانشجویی معمولاً پایدار و ماندگار خواهند ماند، از این دوران به خوبی استفاده کنید و قدر آن را بدانید.

وی در پایان از همکاران حوزه معاونت دانشجویی و کلیه واحدهایی که در برگزاری این مراسم همکاری داشتند تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه این مراسم دکتر "رمضانعلی نادری مایوان" معاون دانشجویی دانشگاه کوثر، خطاب به دانشجویان گفت: در تمام زمینه‌های زندگی خود توکل بر خدای متعال داشته باشید و در همه حال از او کمک بخواهید. سعی کنید برای خودتان هدف راهبردی تعیین کنید و در حوزه تحصیلی و دانشگاهی تلاش بی‌وقفه و خستگی ناپذیری داشته باشید. با ارده قوی و اعتماد به نفس کافی، عزت نفس خود را بالا بیرید.

                                         

همه شما دانشجویان عزیز نسبت به یکدیگر و نسبت به دانشگاه مسئول هستید و باید با احساس مسئولیت در اداره امور دانشگاه به عنوان مشاور کمک کنید. از هم اکنون تمرین مدیریت کنید تا در آینده نیز مدیرانی توانمند برای جامعه اسلامی باشید.

دکتر نادری در پایان از مدیریت اداره کل فنی و حرفهای بجنورد به جهت همکاری در برگزاری مراسم اختتامیه هفته خوابگاه‌های دانشجویی قدردانی کرد.

در ادامه این مراسم از خیرین دانشگاهی و مسئولان خوابگاه‌های دانشجویی تقدیر شد و به نفرات برتر مسابقات دانشجویی مربوط به هفته خوابگاه‌های دانشجویی در اردیبهشت 1396جوایزی اهدا شد.

                       

شایان ذکر است اجرای موسیقی زنده و ترانه سرایی توسط خواننده جوان استان آقای "محمدزاده"، هنرمندی آقای "مهرگان" معروف به هنجره طلایی استان و خواندن شعر توسط دانشجوی شاعر و هنرمند دانشگاه کوثر خانم "زهرا صالحی" از دیگر برنامه های این مراسم بود.

                                                

                              

 

 

 
اذان صبح:  
طلوع خورشید:  
اذان ظهر:  
غروب خورشید:  
اذان مغرب:  

مرکز استان:
طول جغرافیایی:
عرض جغرافیایی:
روز: