بيانيه دانشگاه کوثر به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

رییس دانشگاه کوثر در پیامی هفته دولت و روز کارمند را به دولت، مسئولان و تمامی کارمندان ایران اسلامی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه کوثر، متن پیام دکتر "محمدعلی رباط جزی" به شرح زیر است:
دوم تا هشتم شهریور ماه در تقویم ایران اسلامی به یاد تلاش‌های مجاهدانه معلمان بزرگ ایمان و عمل، شهیدان رجایی و باهنر که در مسیر شهادت، خدمت صادقانه در ایران اسلامی را عینیت بخشیدند مزین به نام دولت گشته است.
هفته دولت فرصت مغتنمی است تا در کنار تقدیر از تلاش‌های دولتمردان، مسئولان و مدیران، زحمات بی‌دریغ کارمندان نیز گرامی داشته شود. تلاشگرانی که با تعهد خالصانه و خدمت صادقانه به عنوان پیش‌رو در مسیر تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران گام برمی‌دارند.
در سالی که به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی سال "اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" نام گرفته است، همگامی و تعامل هرچه بیشتر قواي سه گانه زمینه‌ساز تحقق اهداف سال جاری و دستیابی به افق چشم‌انداز توسط دولت خواهد شد.
بی‌تردید هفته دولت مجال گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کارمند را نیز به وجود آورده است، شهیدانی که استوار در سال‌های انقلاب اسلامی و دوران جنگ تحمیلی در مسیر اعتلای آرمان‌های مقدس ایران اسلامی ایثارگرانه دل از دلبستگی‌های دنیوی گسستند و بر اعتقاد خویش راسخ ماندند.
اینجانب تقارن هفته دولت امسال با تشکیل کابینه دولت محترم دوازدهم را به فال نیک گرفته و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت، به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را به دولت محترم تدبیر و امید، مدیران، مسئولان و کارمندان ارزنده تبریک عرض می‌نمایم و توفیق روزافزون این بزرگواران در ارائه خدمات به مردم شایسته خدمت را از درگاه ایزد منان خواستارم.                                                                                        محمدعلی رباط جزی (چهارم شهریور 1396)
 
اذان صبح:  
طلوع خورشید:  
اذان ظهر:  
غروب خورشید:  
اذان مغرب:  

مرکز استان:
طول جغرافیایی:
عرض جغرافیایی:
روز:
ماه: