پیام نوروزی دکتر علیرضا حسینی رئیس دانشگاه کوثر

شناسه : 51318

پیام نوروزی دکتر علیرضا حسینی رئیس دانشگاه کوثرپیام نوروزی دکتر علیرضا حسینی رئیس دانشگاه کوثر

رییس دانشگاه کوثر با صدور پیامی آغاز سال نو را تبریک گفت.
دکتر علیرضا حسینی رییس دانشگاه کوثر در پیامی فرا رسیدن بهار طبیعت و اغاز سال نو را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه کوثر در متن این پیام آمده است:
 
به نام خداوند جان و خرد
 
بار دیگر صدای ترنم بهار، گوش را می‌نوازد و عطر دل انگیزش مشام جان را پر می‌کند. زمین با اراده الهی دیگر بار زنده می‌شود و همه جماد، نبات، حیوان و انسان‌های شیدای کرامت و قدرتِ آن آفریننده مهربان با جوشش و جنبش مضاعف خویش، ستایش و تسبیح آن الله یگانه را گفته و با سرود بهار، همنوا می‌شوند. بهار تجلی رویش و نماد نو شدن است و تفکر در این تحول طبیعی، انسان را نیز به تحول و تعالی هدایت می‌کند و در سایه تعادل، زندگی زیباتر، دلنوازتر و چشم نوازتر می‌شود. بهار یادآور رحمت، محبت و عظمت همیشگی خداوند مهربان است و اینکه مهر او همواره به سوی همه بندگان و جنبندگان سرازیر و فراگیر است. بر همه ما فرض است که با طبیعت همنوا شویم و با دگرگونی و تحول، دلمان را زنده و زنده‌تر کنیم و جانمان را برای حضور دوست، سبز و با طراوت نمائیم، دلی سرشار از حب الهی و خالی از بغض‌های واهی.
لازم است در آستانه سال جدید، از همه همراهی‌ها و پشتیبانی‌های خوب و دلگرم کننده همکاران تلاشگر اعم از مدیران، اعضای هیأت علمی وکارکنان در همه حوزه‌ها که با پشتکار فراوان و تلاش شبانه روزی و خستگی ناپذیر خود موجبات حرکت رو به رشد و توسعه همه جانبه دانشگاه را فراهم نموده‌اند، تشکر و قدردانی کنم و خدا قوتی جانانه بگویم. سالی که گذشت با فراز و نشیب‌هایی همراه بود. متأسفانه تعداد زیادی از هموطنان عزیزمان را به واسطه ابتلا به ویروس منحوس کرونا از دست دادیم. امید است سال پیش‌رو همراه با روزهای خوب و ریشه کنی ویروس کرونا از جهان و ایران عزیز باشد و شاهد اجتماع‌های دانشجویی سرشار از شادابی، نشاط و بدون نگرانی باشیم.
با نهایت صمیمیت و افتخار، فرا رسیدن بهار و نوروز  1400 را که با اعیاد خجسته شعبانیه و میلاد باسعادت حضرت ولی عصر (عج) و با عطر بوی این امام همام آمیخته است، به همه عزیزان، همکاران و دانشجویان شادباش گفته و برای همه بندگان الهی در سراسر جهان هستی، سال و سال‌هایی سرشار از نیکویی، برکت، عزت، سعادت و سلامت را آرزو دارم.
نوروزتان خجسته باد.
 علیرضا حسینی رئیس دانشگاه کوثر
 
آدرس کوتاه :