صفحه اصلی
اخبار و اطلاعیه‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سایر مراکز علمی
رئیس صندوق رفاه دانشجويان: وام عتبات عاليات دانشجويان به هفت ميليون ريال افزايش يافت.

رئیس صندوق رفاه دانشجويان: وام عتبات عاليات دانشجويان به هفت ميليون ريال افزايش يافت.

رئیس صندوق رفاه دانشجويان: وام عتبات عاليات دانشجويان به هفت ميليون ريال افزايش يافت.

رئیس صندوق رفاه دانشجويان وزارت علوم گفت: وام عتبات عاليات دانشجويان به هفت ميليون ريال افزايش يافت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه کوثر و به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، مهندس ذوالفقار يزدان مهر در حاشيه بازديد از دانشگاه كاشان اظهار داشت: در سال‌هاي گذشته به هر دانشجو مبلغ سه ميليون ريال وام عتبات پرداخت مي‌شد كه اين مبلغ به هفت ميليون ريال براي اعزام دانشجويان به سفر عتبات عاليات در سال 95 افزايش يافته است.
رئیس صندوق رفاه دانشجويان وزارت علوم همچنين از افزايش پرداخت وام به دانشجويان دكترا و دانشجويان پژوهش محور خبر داد و افزود: بر اساس تأكيد وزيرعلوم به دانشجويان دكترايي كه سال گذشته آزمون جامع را گذرانده بودند مبلغ پنج ميليون ريال و به دانشجويان پژوهش محور مبلغ شش ميليون ريال وام پرداخت مي‌شد و با هماهنگي سازمان مديريت و برنامه ريزي در سال آينده به هر دانشجوي دكترا مبلغ شش ميليون ريال  و به دانشجويان پژوهش محور مبلغ هفت ميليون ريال وام ماهانه پرداخت مي‌شود.
رئیس صندوق رفاه دانشجويان تقويت منابع مالي صندوق با جذب اعتبارات عمومي، افزايش درآمد اختصاصي صندوق با فعاليت‌هاي اقتصادي متناسب با مأموريت‌هاي آموزش عالي و بهره‌گيري از ظرفيت نهادها و بنيادهاي خيريه و خيرين آموزش عالي را از ديگر برنامه‌هاي مهم صندوق بيان كرد.
مهندس يزدان مهر خاطر نشان كرد: پرداخت وام‌هاي صندوق كارآفريني اميد نيز در راستاي اشتغال و كارآفريني بزودي عملياتي مي‌شود.
وي در پايان سخنان خود، از دانشگاه كاشان به عنوان دانشگاهي پيشگام و كارآفرين در بين دانشگاه‌هاي كشور ياد كرد .

منبع: msrt.ir

 
اذان صبح:  
طلوع خورشید:  
اذان ظهر:  
غروب خورشید:  
اذان مغرب:  

مرکز استان:
طول جغرافیایی:
عرض جغرافیایی:
روز:
ماه: