صفحه اصلی
اخبار و اطلاعیه‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سایر مراکز علمی
اجرای طرح‌های کلان در حمایت‌ از شرکت‌های خصوصی از سوی معاونت علمی ریاست جمهوری

اجرای طرح‌های کلان در حمایت‌ از شرکت‌های خصوصی از سوی معاونت علمی ریاست جمهوری

 

اجرای طرح‌های کلان در حمایت‌ از شرکت‌های خصوصی از سوی معاونت علمی ریاست جمهوری

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور گفت: طرح‌های کلان بسیاری در حمایت از شرکت‌های خصوصی از سوی معاونت علمی در حوزه‌های مختلف در حال اجرا است.

به گزارش روابط عمومی و به نقل از خبرگزاری فارس، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست‌جمهوری در حاشیه مراسم افتتاح ششمین نمایشگاه هوایی و هوانوردی  در جمع خبرنگاران گفت: این نمایشگاه با همکاری شرکت‌های خصوصی افتتاح شده است و در حال حاضر تعداد شرکت‌های خصوصی فعال در حوزه هوایی بیش از 190 شرکت است که تعداد قابل توجهی از آنها دانش‌بنیان هستند.

وی افزود: حمایت از شرکت‌های خصوصی دانش‌بنیان در معاونت علمی در حال اجراست ولی باید زیرساخت مورد نیاز این بخش را هم فراهم کنیم.

وی تأکید کرد: یک نقشه راه مفصل در حوزه هوایی و هوانوردی اخیراً در حال تدوین است، همچنین معاونت علمی طرح‌های کلان بسیاری در حمایت از شرکت‌های خصوصی در حوزه‌های مختلف دارد.

به گفته وی شرکت‌های دانش‌بنیان در زمینه‌های مختلف در فازهای علم و فناوری در حال فعالیت هستند.

براساس این گزارش، ستاری در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه گفت: کمک به بخش خصوصی از اولویت‌های معاونت علمی ریاست جمهوری است.

در ادامه امین سالاری رئیس اتحادیه صنایع هوایی نیز گفت: نقطه شروعی مبنی بر ایجاد صنایع هوایی جهان اسلام داریم و به زودی شاهد همکاری‌هایی بین کشورهای جهان اسلام هستیم.

 

 
اذان صبح:  
طلوع خورشید:  
اذان ظهر:  
غروب خورشید:  
اذان مغرب:  

مرکز استان:
طول جغرافیایی:
عرض جغرافیایی:
روز:
ماه: