صفحه اصلی
اخبار دانشگاه

بيانييه رييس دانشگاه كوثر به مناسبت فرارسيدن عيد سعيد فطر

رئیس دانشگاه کوثر طی پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر، روز تولد دوباره انسان و فصل تازه شکفتن ایمان در روح و جان‌های پاک و بیدار را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر می‌باشد:

"بسم الله الرحمن الرحیم

ماه رمضان، ماه عبادت، ماه نزول قرآن، ماه ذکرخدا به پایان رسید. ایزد منان را سپاس می‌گوییم که توفیق عبادت در ماه مبارک رمضان را بار دیگر در تقدیرمان قرار داد و فرصتی فراهم کرد تا با روزه‌داری در ماه تهذیب و تزکیه نفس دیگر بار، با یاری از درگاه مهر بی‌نهایتش به آرامش دست یابیم. خوشا آنان که در این ماه مبارک توشه‌ای از تقوا برگرفتند و خانه آخرت خویش را آباد ساختند. امیدوارم خداوند کریم به کرم بی‌منتهای خود همه ما را در زمره این بندگان خالص قرار دهد.

عید فطر روز تولد دوباره انسان و فصل تازه شکفتن ایمان در روح و جان‌های پاک و بیدار است. عید فطر، عید فطرت‌های روشنی می‌باشد که پس از گذشت ماه مبارک رمضان در نخستین روز ماه شوال اجر و پاداش خود را تنها در قرب الهی جستجو می‌کنند. روزی است، که انسان به فطرت پاک خود باز می‌گردد.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات، حلول عید سعید فطر، نماد برجسته رهایی از قیود مادی و عروج در فضای رحمت و آرامش الهی را به جامعه دانشگاهی، استادان معزز، همکاران عزیزدانشگاه کوثر و دانشجویان گرامی صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال مسألت می‌نمایم ما را در راه ارتقاء و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و پیروز بدارد."

محمدعلی رباط جزی

رییس دانشگاه کوثر

1397/03/25

 

 
اذان صبح:  
طلوع خورشید:  
اذان ظهر:  
غروب خورشید:  
اذان مغرب:  

مرکز استان:
طول جغرافیایی:
عرض جغرافیایی:
روز:
ماه: