صفحه اصلی
اخبار دانشگاه

پیام تشکر رییس دانشگاه کوثر از برگزارکنندگان نخستین همایش ملی ادبیات مقاومت

دکتر "محمدعلی رباط‌جزی" رییس دانشگاه کوثر در پیامی از دست اندرکاران برگزاری نخستین همایش ملی ادبیات مقاومت قدردانی نمود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه کوثر، متن این پیام به شرح ذیر است:

"رشد و توسعه علمی و پژوهشی کشور مدیون تلاش گسترده استادان، مدیران، دانشجویان، پژوهشگران و متخصصانی است که دانش، تخصص و عمر گران‌بهای خود را سرمایه‌ای برای سربلندی و سازندگی آموزش عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار داده‌اند.     
سیاستگذاری و برگزاری نخستین همایش ملی مقاومت در دی ماه 1396 در دانشگاه کوثر با دریافت قریب به 300 مقاله علمی کیفی و در سطح بالا از سراسر ایران زمین و خارج از کشور، داوری مقالات، ویراستاری، چاپ، پذیرش و ارایه تعداد زیادی از مقالات برجسته، برگزاری گارگاه کیفی، تدارک بسیار خوب اجرایی همایش، اجرای برنامه‌های جانبی همایش، برگزاری برنامه‌های فرهنگی و رفاهی آن، دعوت و حضور سخنرانان کلیدی شاخص کشور، اجرا و برگزاری شب شعر با حضور شعرا و طنزپردازان برجسته و صاحب نظر کشور، پوشش خبری عالی همایش، رایزنی و ارتقاء سطح روابط عمومی بسیار بالا، مستند کردن بسیار خوب این رویداد، نمایش توان علمی و اجرایی جمیع استادان، کارکنان و دانشجویان عزیز دانشگاه کوثر بود. موجب مباهات و بالندگی است که دانشگاهی با قدمت بسیار کم، توان بالا و آرزوهای بزرگ، همدلی و همفکری خود را با این‌چنین اقتداری به نمایش گذاشت و بسا جای خرسندی است که دانشجویان عزیز این دانشگاه نیز از حال علاقه به امور علمی و فرهنگی را تمرین مؤثر نمودند! این همایش ملی با شکوه نیز در کنار همایش‌های دیگر استانی، نشست‌های منطقه‌ای و برنامه‌های داخلی دانشگاه کوثر از بهترین‌ها بود!    
بدین وسیله بر خود لازم می‌دانم از تلاش بی‌شائبه و چندین ماهه استادان، داوران، ویراستاران، طراحان و کلیه دست اندرکاران علمی و اجرایی و همکاران محترم همایش از حوزه‌های ریاست، اداری-پشتیبانی و تدارکات، روابط عمومی، مالی، دانشجویی، حراست، آموزشی و فرهنگی خصوصاً همکاران توانمند دبیرخانه همایش جناب آقای دکتر علیرضا حسینی (دبیر علمی همایش)، جوان خوش‌فکر و کوشا جناب آقای دکتر محمد غفوری‌فر (دبیر اجرایی همایش)، سرکار خانم مهندس سلیمانی (کارشناس همایش) که در برگزاری هرچه موفق‌ این رویداد علمی-فرهنگی کوشش نمودند کمال تشکر و قدردانی را به عمل آورم.

سربلندی، سلامتی، آرامش و شادکامی را برای تمای عزیزان از درگاه باری‌تعالی خواستارم."

محمدعلی رباط‌جزی

رییس دانشگاه کوثر و رییس نخستین همایش ملی مقاومت

 
اذان صبح:  
طلوع خورشید:  
اذان ظهر:  
غروب خورشید:  
اذان مغرب:  

مرکز استان:
طول جغرافیایی:
عرض جغرافیایی:
روز:
ماه: