صفحه اصلی
اخبار دانشگاه

برگزاری مراسم گرامیداشت روز کارمند در دانشگاه کوثر

برگزاری مراسم گرامیداشت روز کارمند در دانشگاه کوثر

مراسم گرامیداشت روز کارمند با حضور رئیس، معاونان، مدیران، اعضای هیأت علمی، کارکنان و خانواده‌های‌شان در دانشگاه کوثر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه کوثر، در ابتدای این مراسم دکتر "محمدعلی رباط‌جزی" رئیس دانشگاه ضمن عرض تبریک به مناسبت روز کارمند و آغاز سال تحصیلی جدید، هدف از برگزاری این مراسم را پاسداشت فعالیت‌ها و تلاش‌های کارکنان این دانشگاه بیان نمود.

دکتر رباط‌جزی اظهار داشت: دانشگاه کوثر به عنوان دومین دانشگاه ویژه خواهران در کشور پس از گذشت پنج سال از تأسیس آن با تلاش‌های مجموعه کارکنان و اعضای هیأت علمی و با حمایت‌های مسئولین استانی پیشرفت‌های چشمگیری در تمامی زمینه‌ها داشته است و افزایش تعداد دانشجویان به بیش از 2000 نفر در سال تحصیلی جدید نشان از تفکر مثبت خانواده‌ها نسبت به دانشگاه‌های ویژه خواهران و برادران است.

وی با اشاره به نوپا و در حال توسعه بودن آموزش عالی در استان خراسان شمالی افزود: بی‌شک همت و تلاش همه جانبه مدیران، مسئولین، اعضای هیأت علمی و کارکنان در دانشگاه و وفاق و همدلی مجموعه دانشگاه کوثر با سایر نهادهای شهرستان و استان از ملزومات رشد و گسترش همه جانبه آموزش عالی در استان است.

عضو هیأت امنای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی خراسان شمالی افزود: تصویب مجوز کمیسیون ماده 23 تکمیل پروژه عمرانی 19 مهر دانشگاه کوثر با رأی 100 درصدی در شورای برنامه ریزی و توسعه استان  که حاصل تلاش مجموعه این دانشگاه به ویژه واحد عمرانی است را گامی مهم در جهت تکمیل و راه اندازی پروژه مذکور دانست و ابراز امیدواری کرد با تداوم حمایت‌های مسئولین استانی  و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بتوانیم در آینده‌ای نزدیک این پروژه را به بهره برداری برسانیم.

وی در بخش پایانی سخنانش ابراز امیدواری کرد سال تحصیلی جدید، سالی پربار از لحاظ معنوی، کیفی و کمی پیش روی مجموعه دانشگاه کوثر باشد.

در ادامه این مراسم "اسدالله دادمهر" مدیر امور اداری و پشتیبانی دانشگاه کوثر گزارشی از فعالیت‌های حوزه اداری و پشتیبانی و اداره تدارکات دانشگاه ارائه داد.

برگزاری نماز جماعت ظهر و عصر، تقدیر از کارکنان بخش‌های مختلف دانشگاه، سخنرانی مذهبی، برگزاری مسابقه برای فرزندان کارکنان و اعضای هیأت علمی از دیگر برنامه‌های این مراسم می‌باشد.

                                    

    

برپایی ضیافت ناهار پایان بخش مراسم روز کارمند در دانشگاه کوثر بود.

     

 

 
اذان صبح:  
طلوع خورشید:  
اذان ظهر:  
غروب خورشید:  
اذان مغرب:  

مرکز استان:
طول جغرافیایی:
عرض جغرافیایی:
روز:
ماه: