صفحه اصلی
اخبار دانشگاه

برگزاری نشست معاونان و مدیران فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی منطقه 9 کشور

نشست هم اندیشی معاونان و مدیران دانشجویی و فرهنگی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی منطقه 9 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در روز پنجشنبه مورخ 19مردادماه 1396 و با حضور دکتر "صدیقی" معاون دانشجویی و رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت عتف و دکتر "محمد پورکیانی" مدیرکل تربیت بدنی وزارت عتف در سالن همایش‌های رودکی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

                                                

به گزارش روابط عمومی دانشگاه کوثر، دکتر "رمضانعلی نادری مایوان" معاون دانشجویی دانشگاه در این رابطه گفت: این نشست به صورت کارگاهی در حوزه‌های مختلف دانشجویی برگزار گردید. در بخش تربیت بدنی دو کارگاه با محوریت مدیریت برگزاری مسابقات ورزشی و  فعالیت‌های داوطلبانه دانشگاهیان و همچنین چالش‌ها و فرصت‌های پیش رو در حوزه تربیت بدنی برگزار شد.

معاون دانشجویی دانشگاه کوثر اظهار داشت: از مصوبات مهم این کارگاه می‌توان به تخصیص مبلغ 1/180/000/000 ریال از بودجه تفضیلی سال تحصیلی آینده دانشگاه کوثر در بخش تربیت بدنی اشاره نمود.

                                                       

دکتر نادری افزود: همچنین در بخشی از این کارگاه که به ارائه گزارش‌های ارسالی دانشگاه‌ها در خصوص داده‌های بدنی و جسمانی دانشجویان ورودی 96 اختصاص داشت، از مرکز ارزیابی تندستی و مشاوره ورزشی دانشگاه کوثر به عنوان یکی از مراکز فعال و پویا تقدیر شد.

وی ادامه داد: در حوزه مشاوره نیز نشست هم‌اندیشی با محوریت موفقیت‌ها و چالش‌های طرح پایش سلامت جسم و روان، کانون دانشجویی همیاران سلامت روان، واحد درسی مهارت‌های زندگی و شکست‌های عاطفی و پیشگیری از خودکشی برگزار شد و مدیران مراکز بهداشت، درمان و مشاوره دانشجویی در زمینه‌های مذکور به بحث و تبادل تجربه پرداختند.

 

 

 
اذان صبح:  
طلوع خورشید:  
اذان ظهر:  
غروب خورشید:  
اذان مغرب:  

مرکز استان:
طول جغرافیایی:
عرض جغرافیایی:
روز:
ماه: