پیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت روز دانشجو

پیام تبریک رئیس دانشگاه کوثر به مناسبت روز دانشجو

دکتر "محمدعلی رباط‌جزی" رئیس دانشگاه کوثر در پیامی سالگرد حماسه 16 آذر و روز دانشجو را به جامعه علمی و دانشگاهی کشور به خصوص دانشجویان عزیز تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه کوثر، در این پیام آمده است:

"16 آذر روز مقاومت تاریخی و روز دانشجو، نماد روحیه خروشان دانشجویان و تجلی بصیرت و مظهر ایثار، استقلال و آزادی است. رهبر فرزانه انقلاب (مدظله العالی)

استکبار ستیزی و نفی ظلم همواره به عنوان یکی از بزرگ‌ترین درس‌های مکتب عاشورا برای جوانان ایران اسلامی سرمشق و الگو بوده است. 16 آذر كه نشان از پايمردي و ايستادگي دانشجوي مسلمان در برابر نظام سلطه دارد يادآور رشادت دانشجوياني است كه سينه خود را در برابر تيرهاي استعماري دشمن سپر كردند و در گذر زمان فرياد ضد استكباري ملت ايران را به گوش جهانيان رساندند. دانشجوي آگاه با الهام از سيره سياسي الهي امام امت، نصايح رهبر فرزانه انقلاب و حركت در خط سرخ شهادت، توانسته است دور از هياهوي تبليغاتي دشمنان، استقلال طلبي، آزادي خواهي و استكبار ستيزي خود را حفظ كند.

امروز ما دانشگاهیان با بهره جستن از میراث تاریخی، علمی و تجربه گران قدر انقلاب اسلامی، مسیر حرکت خود را در راستای شکل گیری تمدن نوین اسلامی که همان جامعه آرمانی اسلام است، انتخاب و نقش آفرینی کرده و خواهند نمود.

دانشگاه  کوثر نیز با تربیت دانشجویان کارآفرین، مؤمن، انقلابی، معتقد به آرمان‌ها، دوست‌دار نظام اسلامی و دارای بصیرت دینی و سیاسی، حرکت همه جانبه خود را در بخش‌های مختلف به‌ویژه در حوزه اقتصاد مقاومتی با سرعت روزافزونتری ادامه می‌دهد و با بینش عمیق از شرایط حساس کنونی منطقه و درک لزوم وحدت و بصیرت و در سایه سار ولایت و درایت دولت تدبیر و امید در مسیر سرعت پیشرفت کشور تمامی تلاش خود را به‌کار گرفته تا به آفاق عرصه‌های علم و فناوری دست یابد.

اینجانب نیز ضمن عرض تبریک روز دانشجو به عموم دانشجویان کشور به‌ویژه دانشجویان پر تلاش دانشگاه کوثر، توفیق هر چه بیشتر شما عزیزان را از درگاه باری‌تعالی خواستارم و امیدوارم با همت و تلاشی مضاعف در جهت پیشرفت همه جانبه و تداوم عزت و اقتدار ایران اسلامی بیش از پیش کوشا باشید."

محمدعلی رباط‌جزی

شانزدهم آذر هزار و سیصد و نود و شش

 

 

 
اذان صبح:  
طلوع خورشید:  
اذان ظهر:  
غروب خورشید:  
اذان مغرب:  

مرکز استان:
طول جغرافیایی:
عرض جغرافیایی:
روز:
ماه: