پیام تبریک رئیس دانشگاه کوثر به مناسبت فرا رسیدن سالروز فتح خرمشهر

شناسه : 37942798

پیام تبریک رئیس دانشگاه کوثر به مناسبت فرا رسیدن سالروز فتح خرمشهرپیام تبریک رئیس دانشگاه کوثر به مناسبت فرا رسیدن سالروز فتح خرمشهر

رئیس دانشگاه طی پیامی سالروز سوم خرداد، فتح خرمشهر را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و خانواده دانشگاه کوثر تبريك گفت.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه کوثر، متن پیام دکتر علیرضا حسینی بدین شرح است:
آزاد سازی خرمشهر، نماد غرور ملی، اتحاد و همبستگی ملی است که شجاعانه برابر تجاوز بعثیان مزدور و حامیان مستکبرش ایستادگی کردند و چشم طمع آنان با همت مثال زدنی پاسداران، نظامیان و نیروهای مردمی کور شد.
سالگرد حماسه‌ عظیم آزادسازی خرمشهر، روز ملی مقاومت و یادآور نقطه عطف سال‌های روشن دفاع مقدس و روزهای غریبِ اتکای مظلومانه‌ آسمانی‌ترین انسان‌هایی که گمنامی جهاد در راه خدا و فضیلت‌های معنوی دفاع از شرف و نوامیس و ارزش‌های مقدس این خاکِ پاک را بر مادیات و شهرت دنیوی ترجیح داده و به سرافرازیِ ماندگار، پیوند خوردند.
بی تردید سوم خرداد و سالروز حماسه فتح خرمشهر فرصت مغتنمی است برای بازبینی و بازشناسی تاریخ بلند مقاومت ملت ایران، ملتی که با انقلاب خونین خود راه جدیدی را فرا روی بشریت گشود.
فتح خرمشهر فتح خاک نیست، فتح ارزش‌هاست و چه زیبا گفت معمار کبیر انقلاب که " خرمشهر نه آن خاکی است که ارزش دنیوی دارد بلکه ایمانی است که آخرت را برای مسلمان ساخته " و این سرزمین را جزو مجاهدین فی سبیل‌الله به حساب می‌آورد.
اکنون وظیفه فرد فرد ما پاسداری از خون مجاهدان و مجاهدت رزمندگان جان بر کف آن روزگار است که غریبانه همه چیز خود را در طبق اخلاص نهاده و در راه اسلام و مسلمین فدا کردند.
اینجانب با تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر و گرامیداشت یاد و خاطره امام بزرگوار، شهیدان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس، توفیقات همگان را در مسیر پاسداشت این روز بزرگ از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.
آدرس کوتاه :