پیام تبریک رئیس دانشگاه کوثر به مناسبت میلاد حضرت امیرالمؤمنین علی (ع)

شناسه : 29891

پیام تبریک رئیس دانشگاه کوثر به مناسبت میلاد حضرت امیرالمؤمنین علی (ع)به گزارش روابط عمومی دانشگاه کوثر دکتر علیرضا حسینی رییس دانشگاه در پیامی ولادت باسعادت حضرتی علی (ع) و روز پدر را تبریک گفت.
متن پیام دکتر علیرضا حسینی به شرح ذیل است:
جز علی را نبُود هیچکس این قدر و بها            که بُوَد مولد او خانه مخصوص خدا
نه عجب گر که بُوَد زادگهش خانه حق       که به یُمن کرم اوست بپا هر دو سرا
ماه رجب، ماه نزول رحمت الهی و ماه اجابت دعاست و ایزد منان با حکمت بی منتهای خود، میلاد فرخنده یاور همیشگی پیامبر گرامی اسلام (ص)، امام علی (ع) را در این ماه عزیز قرار داده تا محبت خود را در این ماه بر عرشیان و فرشیان تمام نماید.
سیزدهم رجب، افزون بر شادمانی میلاد شهریار خردورزی و عدالت، با احترام به ارجمندی مقام پدران و سپاس از مهر گسترده ایشان معطر شده است.
بی تردید حضرت علی علیه السلام  یاور راستین و همیشگی پیامبر گرامی اسلام (ص)، در ترویج و گسترش دین مبین اسلام و ارزش‌های الهی و توحیدی آن، تلاش بسیار و نقش بسزایی داشته و عدالت بزرگترین شاخص بزرگ مردی است که در مسند قضاوت هیچگاه از آن عدول نکرد و همواره پیروان خود را به این امر الهی فرا خواند.
اینجانب میلاد مولای متقیان حضرت علی (ع) و "روز پدر"را به همه پدران و دانشگاهیان تبریک عرض نموده و پیروزی و سلامتی شما و خانواده‌ گرانقدرتان را همواره از خدای سبحان خواستارم.
آدرس کوتاه :