پيام تسليت رييس دانشگاه كوثر به مناسبت ايام سوگواري رحلت پيامبر اسلام (ص)، امام حسن مجتبي (ع) و امام رضا (ع)

شناسه : 38574905

پيام تسليت رييس دانشگاه كوثر به مناسبت ايام سوگواري رحلت پيامبر اسلام (ص)، امام حسن مجتبي (ع) و امام رضا (ع) 

رییس دانشگاه کوثر طی پیامی رحلت پيامبر اكرم (ص)، شهادت امام حسن(ع) و امام رضا (ع) را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

28 صفر رحلت غم‌بار پیامبر عظیم الشأن اسلام، حضرت ختمی مرتبت، محمد مصطفی (ص) و شهادت سبط اکبر مصطفی، امام حسن مجتبی (ع)، همچنین شهادت آفتاب هشتم، حضرت امام علی بن موسی الرضا (ع) را به ساحت حضرت ولی عصر (عج)، تمام مسلمانان جهان و خانواده دانشگاه کوثر تسلیت  می‌گویم.

  بی تردید، راه رستگاری بشر تمسک به اهل ‌بیت است و گام گذاشتن در مسیر معرفت و حقانیت ائمه و بزرگان دین اسلام می‌تواند انسان‌ها و جهان بشریت را به سوی سعادت دنیوی و اخروی نزدیک کرده و مسیر توحید و تقوی را به ما نشان دهد.

رسول گرامی و اهل بیت وی، مظهر تامّ اسمای الهی و آیینه تمام نمای صفات جمال و جلال حقّ‌اند. آنان، پیشوایان بشر به سوی فضایل و ارزش‌های متعالی انسانی و الهی‌اند و آشنایی با ابعاد گوناگون شخصیت و زندگی این رهبران الهی، بهترین توشه سالکان راه حقیقت و پاکبازان طریق سعادت و کمال است.

امید است در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) و عنایت خداوند متعال،  توفیق پیروی از کلام حق  و سیره اهل بیت (ع) در تمامی جنبه‌های زندگی به خصوص در راستای رشد و تعالی انسانیت را داشته باشیم.

 اینجانب رحلت جانگداز و ملکوتی خاتم مهربانى و رحمت، پیامبر عظیم‌الشأن اسلام حضرت رسول اکرم (ص)، شهادت سبط اکبر و کریم آل طه امام حسن مجتبی (ع) را به عموم مسلمانان تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند منان، قبولی عزاداری و سوگواری‌های مردم غیور و مؤمن را در ماه‌های محرم و صفر خواستارم.

آدرس کوتاه :