پيام تبريك رييس دانشگاه كوثر به مناسبت ميلاد باسعادت پيامبر اكرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)

شناسه : 38628827

پيام تبريك رييس دانشگاه كوثر به مناسبت ميلاد باسعادت پيامبر اكرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)رئیس دانشگاه کوثر طی پیامی ميلاد پيامبر اكرم (ص)، امام جعفر صادق(ع) و هفته وحدت را تبریک گفت. 
در متن این پیام آمده است:
 بسم الله الرحمن الرحیم
ماه ربیع الاول یاد‌آور میلاد آخرین رسول خدا و پیامبر صلح و دوستی است که به حقیقت فصلی برای عمل به سیره آن مقام آسمانی بوده و هفته وحدت بی‌تردید نماد و پیام صلح و دوستی برای پیروان راستین و حقیقی دین و مکتب انسان‌ساز اسلام است.
پیامبر گرامی اسلام (ص) با حضور پر برکت خود جهان هستی را معنایی دیگر بخشید و مردم مظلوم و آزاده سراسر گیتی را از انوار ملکوتی اسلام عزیز، دین رحمت و شفقت، صلح و عدالت و الهام دهنده و روشنایی بخش بهره‌مند ساخت.
با فرا رسیدن هفته وحدت بار دیگر شمیم دل‌انگیز رسالت و نسیم آرام‌‌ بخش عترت در جهان اسلام وزیدن گرفت و نام و یاد پیشوای امت، همگان را به عصر نبوت رهنمون شد.
فرهنگ وحدت و همدلی و برادری، زمینه‌ساز تقویت مسلمانان و اعتلا و سربلندی آنان در عرصه‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی جامعه است و نامگذاری هفته وحدت اقدام مدبرانه و عالمانه‌ای بود که توسط حضرت امام خمینی(ره) برای خنثی کردن توطئه‌های دشمنان انجام شد و امروز همه ما وظیفه داریم که در راستای هدف بزرگ حضرت امام (ره) تلاش و کوشش نماییم.
اینجانب سالروز ولادت مبشر عدالت و وحدت، رسول اکرم و اعظم حضرت محمد مصطفی(ص)، خلف صالحش امام ‌العارفین صادق آل محمد (ع) و همچنین فرا رسیدن هفته وحدت را به تمامی مسلمانان بویژه خانواده دانشگاه کوثر تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
علیرضا حسینی
رییس دانشگاه
١٣ آبان ٩٩
آدرس کوتاه :