نشست صمیمی هیأت رییسه دانشگاه کوثر با اعضای هیأت علمی دانشکده علوم پایه و فنی و مهندسی

شناسه : 38061945

نشست صمیمی هیأت رییسه دانشگاه کوثر با اعضای هیأت علمی دانشکده علوم پایه و فنی و مهندسینشست صمیمی هیأت رییسه دانشگاه کوثر با اعضای هیأت علمی دانشکده علوم پایه و فنی و مهندسی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه کوثر، در سلسله نشست‌های هیأت رییسه با اعضای هیأت علمی دانشگاه، نشست صمیمی هیأت رییسه دانشگاه با اعضای هیأت علمی دانشکده علوم پایه و فنی و مهندسی در سالن فرهنگ دانشگاه برگزار شد.
در ابتدای این نشست دکتر علیرضا حسینی رییس دانشگاه کوثر ضمن خیر مقدم و عرض تبریک ولادت باسعادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س)، برگزاری این گونه نشست‌ها را برای بهره مندی از خرد جمعی، جهت حل برخی مسایل بیان کرد و اظهار داشت: با همفکری، همدلی و برنامه ریزی، با توجه به پتانسیل‌هایی که این دانشگاه و به ویژه دانشکده علوم پایه و فنی و مهندسی در حوزه‌های مختلف داشته و دارد، ضمن حل مشکلات موجود می‌توان گام‌های مؤثری در راستای پیشبرد اهداف دانشگاه و تلاش در جهت ارتقاء کیفیت خدمات اداری، آموزشی، پژوهشی و دانشجویی و ... برداشت.
دکتر حسینی همچنین گزارشی از روند توسعه دانشگاه در بخش‎های مختلف عمرانی، آموزشی، رفاهی و دانشجویی ارائه نمود و همچنین اعضای هیأت علمی دانشکده علوم پایه و فنی و مهندسی نیز سؤالات و مشکلات خود را در بخش‌های گوناگون مطرح نمودند و ریاست، معاونان و مدیران به سوالات پاسخ دادند.
همچنین دکتر ابراهیم کنعانی، معاون اداری و مالی دانشگاه کوثر نیز ضمن اعلام آمادگی و استقبال از نظرات و دیدگاه های اساتید، به برخی سوالات آنان در حوزه کاری خود پاسخ داد.
شایان ذکر است سند آمایش آموزش عالی، توسعه و چشم‌انداز دانشگاه، گسترش آموزش مجازی، سامان‌دهی امور مربوط به تحصیلات تکمیلی، برنامه‌ریزی ترم تحصیلی آتی، امور رفاهی اعضای هیأت علمی، ارتباط با صنعت، فرصت‌های مطالعاتی، طرح‌های پژوهشی و... از مهمترین سوالات و مسائل مطروحه در نشست مذکور بود.
آدرس کوتاه :